KlubyNezařazené

Klub potápačov NAUTILUS

NAUTILUS spol. s r. o. bola založená v roku 1996 odkedy pôsobí v oblasti profesného aj rekreačného potápania a špecializovaných zemných prác spojených s vodou.

Okrem výcviku potápačov zastrešuje potápačské práce, predaj potápačského výstroja, plnenie potápačských fliaš a požičiavanie výstroja, organizovanie seminárov a športových potápačských podujatí, špecializovanú potápačskú cestovnú agentúru.

Do konca sezóny 2014 u nás úspešne absolvovalo potápačské kurzy vyše 1100 klientov s certifikáciou PADI (Profesional Association of Diving Instructors) – najväčšej potápačskej výcvikovej organizácie na svete. Každý potápač vyškolený v NAUTILUSe – Ministerstvom školstva akreditovanej potápačskej škole, obdrží po úspešnom ukončení kurzu preukaz platný a akceptovaný na celom svete.

Prioritou je vzdelávať našich klientov tak, aby sa po ukončení kurzu stali zodpovednými a kvalitne vyškolenými potápačmi, rešpektujúcimi svoje zdravie, ako aj bezpečnosť svojich potápačských partnerov, životné prostredie pod vodou a príslušné predpisy každej navštívenej krajiny.

Potápačská škola aj práce pod vodou si vyžadujú špecifické znalosti a schopnosti. Kolektív našich inštruktorov a spolupracovníkov tvoria výlučne certifikovaní potápači príslušnej profesionálnej kvalifikácie PADI, bývalí alebo aktívni športovci s dlhoročnými skúsenosťami, kvalifikovaní aj v iných medzinárodných organizáciách (CMAS, NAUI). Vzdelávaniu a zvyšovaniu kvalifikácie venujeme v našej spoločnosti sústavne veľkú pozornosť.

 

Webové sídlo

Adresa:
Hrobákova 21, 851 02 Bratislava
Kontakt:
Telefón: 02/67209031
E-mail: info@nautilus.sk

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *